Дата: від до Скинути

На території Розівської територіальної громади продовжуються роботи з благоустрою та впорядкування території.

Працівниками комунального підприємства «Розівський комунгосп» в період з 12.07.2021 по 16.07.2021 було проведено ряд заходів, а саме: покіс трави, впорядкування території центрального парку, вирубка чагарників. Також проводилися ремонтні роботи вуличного освітлення.

14:50 16.07.2021

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер,  15 липня 2021 року в селищній раді відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія,  під час якої на запитання громадян відповідатиме Розівський селищний голова

09:00 14.07.2021

ТРЕТІЙ ТУР ПЕРШОСТІ З ФУТБОЛУ

10 липня на стадiонi смт. Розiвка вiдбулася гра третього туру першого кола Першості об’єднаних територіальних громад мiж командами «Прогрес» (смт. Розiвка) та «Дружба» (с. Благовiщенка). Команда «Дружба» була представлена тiльки гравцями основи (без дублюючого складу), тож нашi юнаки отримали технiчну перемогу.

20:33 12.07.2021

Онлайн тренінг: «Основи графічного дизайну для початківців»

Запрошуємо активних мешканців громади, які мають намір приймати участь у Програмі розвитку локальних ініціатив 2021 , до завершального  онлайн тренінгу на тему «Основи графічного дизайну для початківців». Початок о 15-00. Реєстрація за посиланням https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUtceCqqjovHN2JFUsnN4ArtKXd6iIDcYjG

11:28 12.07.2021