НАГОРОДЖЕННЯ ВИПУСКНИКІВ-МЕДАЛІСТІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 05.07.2024 10:07

4 липня 2024 року у м. Запоріжжя відбулося нагородження випускників-медалістів закладів загальної середньої освіти Запорізької області. Медалі відмінникам вручили голова ЗОР Олена Жук та керівниця Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Людмила Бухаріна. Ми горді тим, що з 76 випускників шкіл з усього регіону, які закінчили навчання з відзнакою, дві медалі за високі досягнення у навчанні отримали і випускниці навчальних закладів нашої громади:

• Анна НЕСТЕРЕНКО (Розівський ОЗЗСО І-ІІІ ст.)

• Вікторія ВІТКОВСЬКА (Азовський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

Шкода, що останні роки шкільного життя наших дітей пройшли під звуки повітряних тривог та вибухів. Але сподіваємось, що ці випробування лише загартували і зробили їх сильнішими.

Вітаємо всіх випускників Розівської громади та пишаємося їх незламністю! Нехай ваші мрії збуваються, цілі досягаються, життя буде яскравим та щасливим!