Осінньо-зимовий відпочинок дітей від 7 до 11 років в італійських родинах

Дата: 04.07.2024 09:58

Фото без опису                                           Завдяки співпраці Запорізької обласної ради та італійського фонду “Puer” діти 7-11 років з родин, які відносяться до пільгових категорій (малозабезпечені сім’ї; ВПО; діти, які втратили батька/маму на війні; діти військовослужбовців; діти, що виховуються одинокою матір’ю/батьком; діти з багатодітних родин тощо) зможуть оздоровитися в Італії, проживаючи в родинах на повному пансіоні протягом одного-трьох місяців. Всі витрати на оформлення документів, транспорт та харчування бере на себе італійський фонд.
У разі зацікавленості в наданій інформації Ви можете звернутися до нашої громади за телефоном: 0994415772 або надіслати лист на електронну адресу rozaosvita@ukr.net