РОБОЧА ОНЛАЙН-НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 13.06.2024 12:05

11 червня 2024 року відбулася робоча онлайн-нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області, які забезпечували освітній процес у 2023-2024 навчальному році. Під час наради було обговорено актуальне питання щодо можливої фінансової спроможності закладів загальної середньої освіти Розівської селищної ради Пологівського району Запорізької області у новому 2024-2025 навчальному році.

За результатами зустрічі керівники ЗЗСО громади отримали необхідну інформацію та рекомендації щодо подальшої роботи.