ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Дата: 31.05.2024 08:00

Шановні освітяни, діти та батьки нашої громади,

щиро вітаємо Вас з закінченням 2023/2024 навчального року!

Для кожного цей рік був різний: для когось - життєвим уроком, новим відкриттям, важливими подіями, для когось - черговою порцією знань, умінь, навичок, але для всіх і кожного - повним роздумів, висновків та планів.

Висловлюємо слова вдячності кожному вчителю, який працював дистанційно, в надскладних умовах, під звуки сирен. Ви давали знання, Ви були поруч із своїми учнями, навіть коли вас розділяли кілометри!

Також дякуємо батькам наших здобувачів освіти, які допомагали своїм дітям опановувати знання в умовах війни!

Окремо хочемо привітати наших випускників. Для вас починається доросле та самостійне життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Не бійтеся нового і прагніть до найкращого!

Ну а нашим учням - гарного відпочинку та нових сил для початку наступного навчального року у вересні! Веселих канікул, позитивного настрою, відмінного спілкування і багато яскравих і нових пригод. Нехай літо буде щедрим на хороші новини, приємні враження та здійснення мрій!

Всім нам - Перемоги та щасливого життя у нашій Україні!