1 ЧЕРВНЯ-ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 31.05.2024 08:23

Дорогі діти!Шановні батьки!

Напередодні  свята щиро вітаємо  вас з – Міжнародним Днем захисту дітей!
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають це прекрасне свято радості та одвічної надії. Діти — це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини, та як складеться її доля. На жаль, сьогоднішні маленькі українці є дітьми війни, але дорослі роблять все можливе і неможливе, аби це жахіття для малечі якнайшвидше закінчилося перемогою України над загарбниками. Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми - безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над ними завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам побажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

З повагою, Розівська СВА та Розівська селищна рада.