УЧАСТЬ У ЗАХОДІ "ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ РЕЛОКОВАНИХ ОМС В М.ЗАПОРІЖЖЯ"

Дата: 24.05.2024 13:08

Фото без описуФото без опису

23 травня начальник Розівської селищної військової адміністрації взяла участь у заході з обміну досвідом з головами ТГ Запорізької області на тему: Організація роботи релокованих ОМС в м. Запоріжжя. З вітальним словом до присутніх звернулась Тетяна Бордюг, керівниця Регіонального Офісу Програми  U-LEAD в Запорізькій області. Разом з пані Тетяною, Анастасією Павлюк, радницею Регіонального Офісу Програми ULEAD в Запорізькій області та колегами, керівниками тимчасово окупованих територій, обговорили проблеми та потреби органів місцевої влади та мешканців тимчасово окупованих громад, ідентифікація та можливості задоволення, Організація роботи ОМС/ВАНП, облік переміщених мешканців громади з метою надання послуг та допомог та інші болючі для нас питання.

Протягом заходу та по закінченню обмінялися досвідом між колегами,   обговорити варіанти рішень проблем та питань, які виникають перед місцевим самоврядуванням в організації роботи в місці тимчасового розміщення, напрацювати проєкти спільних рішень проблемних питань.

Дякуємо пані Тетяні Бордюг за організацію та проведення цікавого та корисного заходу та відновлення живого спілкування в рамках співпраці громад з Регіональним Офісом Програми  U-LEAD в Запорізькій області.