З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Дата: 16.05.2024 08:10

Шановні мешканці Розівської територіальної громади!

Щиро вітаємо Вас зі святом національної єдності – Днем Вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України!

Нині вишиванка переживає піднесення і  відродження, адже українці згуртувалися так, як ніколи, з любов'ю підтримуючи власні традиції. Вишиванка для українців не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, оберіг, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Нині вишиванка є символом, який об’єднує дуже різних українців за політичними, релігійними поглядами, за мовною ознакою. Дуже важливо усвідомлено носити вишиту сорочку, адже значення вишиванки є дуже глибоким. Вона є символом української ідентичності, нескореності, свободи, солідарності з українцями іноземців, які цього дня також одягають вишиті сорочки, аби висловити свою підтримку. Тепер носити вишиванку стало не тільки патріотично, а й модно та ексклюзивно.

День вишиванки – це свято, в першу чергу, сповідування українських традицій, культури,  української національної свідомості, патріотизму та духу єдності народу.  То ж бажаємо всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати     їх нашим нащадкам.

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

З повагою, Розівська СВА та Розівська селищна рада.