Отримання ноутбуків для здобувачів освіти Розівської територіальної громади

Дата: 13.05.2024 13:08

Фото без описуФото без опису

З метою забезпечення здобувачів освіти та педагогічних працівників закладів освіти нашої громади комп’ютерною технікою, Розівською селищною радою постійно подавалися потреби до відповідних установ, фондів та організацій.

Завдяки проведеній роботі, в квітні 2024 року відділ освіти, молоді, спорту та культури селищної ради вчергове отримав ноутбуки та хромбуки від Представництва дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) для потреб наших учнів. Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки Глобального партнерства заради освіти (GPE) та Європейського Союзу. Вказані девайси були передані керівникам функціонуючих закладів загальної середньої освіти Розівської селищної ради для подальшого використання здобувачами освіти із соціально вразливих категорій населення.

Слід зазначити, що ЮНІСЕФ постійно підтримує уряд України в забезпеченні доступу до освіти для всіх учнів. Щоб діти, які не мають доступу до очної освіти, могли продовжувати навчання ЮНІСЕФ також сприяє розробленню та наповненню контентом платформи «Всеукраїнська школа онлайн» та знайомить вчителів із новітніми стратегіями викладання та технологіями для проведення занять дистанційно та у змішаних форматах.