РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Дата: 11.05.2024 19:47

Фото без описуФото без опису

На початку травня працівники Розівської селищної військової адміністрації, Розівської селищної ради та освітяни громади  підтримали  акцію, ініційовану головою Пологівської райдержадміністрації. Ініціатива мала за мету придбати  обладнання військовим одного з підрозділів Національної гвардії, який наразі бере участь у бойових діях на території Пологівського району.

На початку цього року працівники бюджетних установ Розівщини вже брали участь у  першій такій акції, завдяки чому було також придбано обладнання і передано військовому підрозділу.

До обох заходів, проведених цього року, долучилися працівники бюджетних установ району, то ж голова Пологівської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Артур Крупський, під час передачі придбаного обладнання,  подякував усім, хто долучився до акції та висловив сподівання на подальшій підтримці підрозділу, адже війна ще не закінчується, а перемогти ворога можна лише спільними зусиллями.
Командир артдивізіону Михайло Марамон також подякував за підтримку та допомогу.
Ми, у свою чергу,  щиро дякуємо нашим військовим за захист та оборону рідної України! Слава нашим Героям!