9 ТРАВНЯ-ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

Дата: 09.05.2024 08:40

З метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру і стабільності на Європейському континенті Указом Президента України від 8 травня 2023 року № 266 в Україні встановлено 9 травня - День Європи.

Для нас – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія, культура. Демократія. Свобода. Повага до людини та людської гідності. Верховенство права. Усе це зараз захищають українці на своїй землі! Ми дійсно захищаємо свободу у Європі. Народ України об’єднаний цією метою – відчувати себе нарівні, частиною Європи, частиною Європейського Союзу і доводить це на полі бою.

У День Європи ми висловлюємо подяку країнам Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Щиро сподіваємося, що зовсім скоро Україна стане повноправним членом європейської родини!

Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!