Разом до Перемоги!

Дата: 16.01.2024 09:17

Фото без описуФото без опису

Протягом грудня 2023 року працівники бюджетних установ Розівської громади підтримали благодійну акцію на підтримку однієї з бригад «Гвардії наступу», організовану головою Пологівської районної державної адміністрації.

Завдяки спільним зусиллям посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців та працівників комунальних закладів Пологівського району було зібрано майже 587 тисяч гривень, які направлені на закупівлю аеророзвідувального та іншого обладнання, яке наразі необхідне для виконання бойових задач та збереження життя і здоров’я наших захисників і захисниць. Придбане обладнання передано командуванню підрозділу «Гвардії наступу».

Очільник району щиро подякував учасникам акції за допомогу військовослужбовцям ЗСУ, наголосивши на тому, що кожен з нас намагається віддати частку своєї душі і праці у спільну мету – Перемогу над ворогом. Ми будемо наближати її разом – кожен на своєму фронті! Нехай Господь оберігає наших захисників, наш український народ і нашу Україну! Разом ми - сила!