Неймовірний майстер клас від Данської ради у справах біженців

Дата: 25.04.2024 09:34

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису22.04.2024 року до Центру спільнототворення «Свої поруч» Громадської організації «Розквіт 2023», на запрошення Розівської селищної військової адміністрації,   завітали представники Данської ради у справах біженців та провели для пані та панянок Розівської громади  майстер-клас з розпису торбинок.  Підняли тему жіночності, та як її розвинути.

Надали юридичну консультацію, щодо змін у законодавстві про виплати на проживання для внутрішньо переміщених осіб з 01.03.2024.

Така робота проводиться завдяки щирій підтримці американського народу, що надана через бюро з питань гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку.

У нас вийшли не просто шопери а справжні витвори мистецтва.

Дякуємо Данській раді у справах біженців за такі чудові заняття, чекаємо у гості
знову