БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ"

Дата: 27.03.2024 15:17

Благодійна Акція «Спільними зусиллями»

«Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради оголосив початок благодійної акції «Спільними зусиллями» з метою підтримки Збройних сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань.

Звертаємось до небайдужих мешканців Розівської територіальної громади долучитись до акції!

Враховуючи потреби військових, Центр сформував перелік необхідного для наших захисників, а саме:

1.  Їжа (чай, кава, цукор (в стіках), їжа швидкого приготування, сухофрукти, консерви) посуд одноразового використання.

2.  Гігієна (бритви, піна для гоління, зубні пасти, зубні щітки, пральний порошок, засіб від комарів, вологі та сухі серветки, мило, шампунь, гель для душу,антиперспірант,туалетний папір,сухий душ,гігієнічні прокладки (для підкладки в берці),протигрибковий та тонізуючий крем для ніг,захисний крем для рук,обличчя та губ,крем для тіла проти попрілостей та натирання,робочі рукавиці

Збір необхідного для військовослужбовців, що вирушать на передову відбудеться з 01 квітня по 18 квітня 2024 року за адресою вул. Патріотична, 7. каб.6

Зібрані речі будуть передані до організатора Акції – «Обласного центру патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради 19 квітня 2024 року.