До 10-ої річниці від початку російсько-української війни.

Дата: 16.02.2024 08:05

“Наша зброя – це наша правда, а наша правда в тому, що це наша земля, це наша країна, наші діти, і ми все це будемо захищати”. Президент України Володимир Зеленський.

10 років тому, в лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. Так, 20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна. Це зафіксовано у Постанові Верховної Ради України “Про Заяву Верховної Ради України «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків»” від 21 квітня 2015 року No 337-VIII.

Український інститут національної пам’яті до 10-річчя від початку російсько-української війни підготував інформаційні матеріали.

Переглянути матеріали