Українці забронювали понад 500 житлових сертифікатів на нові домівки за програмою єВідновлення

Дата: 15.01.2024 07:55

Урядовий портал повідомляє, що загалом вже понад 2 тисячі людей мають згенеровані сертифікати на суму більш ніж 3,6 мільярда гривень.

Для його отримання потрібно подати відповідну заяву в Дії. Зачекати, поки комісія органу місцевого самоврядування визначить суму компенсації. Сертифікат надійде у застосунок.

Потім необхідно обрати нове житло та забронювати кошти в Дії. Це можна зробити у розділі «єВідновлення» – «Сертифікати на житло» – «Забронювати кошти».

Протягом 5 робочих днів у застосунок надійде підтвердження, що кошти заброньовані. Тоді слід припинити право власності на знищене житло та оформити угоду купівлі-продажу.

Кошти надійдуть продавцю нерухомості впродовж 5 днів.

Послугу компенсації за знищене майно розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».