В Україні вже працюють понад 12,5 тисяч «Пунктів незламності»

Дата: 09.01.2024 12:46

Також ще більш ніж 700 додаткових пунктів готові до відкриття за потреби у випадку похолодання. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Знайти найближчий «Пункт незламності» можна скориставшись застосунком Дія. На головному екрані застосунку розміщена відповідна мапа, яка допоможе дізнатись адресу, графік роботи й умови кожного осередку. Вона доступна як онлайн, так і офлайн. Для зручності можна скористатися фільтрами: «Відчинено зараз», «Доступно для людей з інвалідністю» та «Зручності».

З міркувань безпеки геолокації «Пунктів незламності» не відображаються в Херсонській, Донецькій, Запорізькій, Луганській і частково Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській та Миколаївській областях.

Переглянути адреси найближчих пунктів також можна за посиланням або скориставшись спеціальним чат-ботом у Telegram і Viber.