В Україні провели перший обмін сертифіката єВідновлення на нове житло

Дата: 05.01.2024 08:05

У межах програми єВідновлення (https://erecovery.diia.gov.ua/damaged.html) родина з Гостомеля використала житловий сертифікат, отриманий за знищене майно, для купівлі нової оселі у Бучі на Київщині. Про це повідомляє Урядовий портал.

Наразі для виплат компенсацій за повністю знищене житло сформовано 1826 житлових сертифікатів. Понад 400 родин вже використали сертифікат для бронювання коштів з метою купівлі нового житла та готові укладати угоди купівлі-продажу.

Нагадуємо: для того, щоб отримати житловий сертифікат, треба подати заяву про зруйноване майно через Дію. Далі комісія опрацює її та визначить суму компенсації. Після цього житловий сертифікат з відповідною інформацією відобразиться у вашому застосунку.

Сертифікат можна використати для придбання квартири, будинку чи інвестувати в майбутню нерухомість. Дізнатися докладніше про програму житлових сертифікатів можна за посиланням.