Цього року Водохреще - одне з найважливіших православних свят - вперше відзначатиметься 6 січня, але знов в умовах воєнного часу.

Дата: 04.01.2024 13:22

Відповідно до рішення Ради оборони Запорізької області, через потенційні загрози, які несуть дії військ країни-окупанта, в цей день встановлено обмеження на проведення масових заходів та заборону на купання у відкритих водоймах.

На річці Дніпро та інших водних об'єктах не функціонуватимуть спеціальні локації для занурення, правоохоронці та рятувальники не нестимуть там чергування.

Відповідальність за можливі надзвичайні події при купанні у крижаній воді, спровоковані порушенням обмежень режиму воєнного стану, лежатиме виключно на порушниках.

Закликаємо жителів Запорізької області у святкові дні поставитись відповідально до свого життя та безпеки своїх близьких!