З Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2023 00:01

Різдво  Христове – одне  із  найважливіших  свят  для християн усього світу.Фото без опису

Це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Чудо народження Сина Божого єднає людей у радості, сповнює душі благими намірами та надихає на милосердя.

У 2023 році українці зустрічають Різдво Христове у час війни.

Але російські окупанти не заберуть у нас свято. Всі віруючі українці у Різдво молитимуться про перемогу України і надсилатимуть одні одним привітання з Різдвом. На Різдво Христове хочеться подарувати своїм близьким світле свято з надією в майбутнє.

Христос народився! Славімо Його! Хай світле свято Різдва Христового принесе мир і злагоду у кожну домівку. Хай всі негаразди відійдуть у небуття, а поряд завжди крокують щастя та любов.

Бажаємо, щоб свято Різдва Христового принесло миру та злагоди Українській землі, перемоги та тихого неба! Любові, рідної домівки та усіх близьких поряд.

Нехай 2023-й подарує тільки щасливі моменти і Господь береже народ України кожного дня.

Мирного і світлого Різдва!

З найкращими побажаннями Розівська СВА та Розівська селищна рада