З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2023 08:08

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Щороку День Збройних сил України відзначається 6 грудня. Цьому святу завжди приділяли багато уваги, гордості та шани. З початком повномасштабного вторгнення воно набрало куди більших сенсів. ЗСУ наш надійний захист та опора. Найкращі українці виборюють незалежність та цілісність України.

День ЗСУ заснований у 1993 році Верховною Радою. У 1991 році набрав чинності закон "Про Збройні Сили України". І дата 6 грудня приурочена дню прийняття цього закону.

Дякуймо нашим захисникам та захисницям за те, що вони ціною власного життя боронять нашу країну. Завдяки їм ми маємо змогу пити каву зранку, прокидатися у своїх ліжках та спокійно жити та працювати. Саме завдяки ЗСУ ми маємо змогу святкувати важливі події, бути поруч зі своїми близькими. Тому, велика Вам подяка, шана та гордість!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба,благополуччя та процвітання нашій державі благополуччя та процвітання нашій державі.

З повагою та найщирішими побажаннями!

Розівська селищна військова адміністрація та Розівська селищна рада.