З Днем волонтера!

Дата: 05.12.2023 11:59

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця вітаємо Вас з Міжнародним днем волонтера!

Щороку 05 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів свято, яке було засноване ще в 1985 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, проте саме зараз по-особливому глибоко можна зрозуміти значення вибору, дій та рішень цих сміливих і безкінечно добрих людейВолонтерством називають щире покликання допомагати іншим, небайдужість до чужих бід, вміння щиро співпереживати та особливий спосіб мислення.

Саме волонтери наразі є однією з головних ланок підтримки і допомоги не лише для ЗСУ, а й цивільних людей та тварин, яким потрібна допомога. Їх роль в сьогоднішній страшній війні неможливо переоцінити, адже саме вони стоять за спинами наших українських військових і допомагають їм всіма можливими і неможливими способами. Саме вони першими приходять на допомогу людям на окупованих територіях. Саме їхні гарячі серця допомагають Україні вистояти.

З Міжнародним днем волонтера! Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо, оптимізму, здоровя, невичерпної енергії та миру! Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

РАЗОМ МИ СИЛА

З   повагою!

Розівська селищна військова адміністрація та Розівська селищна рада