Переселенці можуть отримати стипендії на навчання в IT-сфері через освітню платформу Prometheus за підтримки USAID

Дата: 02.10.2023 10:01

Внутрішньо переміщені особи, а також мешканці прифронтових і звільнених територій можуть отримати стипендії для навчання на IT-курсах. Їх організовує освітня платформа Prometheus за підтримки USAID.

Планується надати 600 таких стипендій, повідомляється на фейсбук-сторінці платформи.

На безоплатне навчання можуть претендувати жителі та ВПО, які на момент подачі заявки мешкають у Чернігівській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях, в тому числі:

– ветерани, а також члени їхніх сімей (батьки, дружина/чоловік, діти);

– громадяни, що втратили роботу внаслідок війни;

– громадяни, у яких постраждало житло внаслідок російської агресії;

– інші вразливі категорії населення.

Майбутнім слухачам пропонується обрати одну із 6 стипендіальних програм, а саме:

• Курс «Java Beginner». Навчання дасть змогу опанувати основи найбільш популярної мови програмування Java. Тривалість курсу – 17 тижнів.

• «Frontend. Базовий курс від Ciklum». Тут можна навчитися верстати, створювати та наповнювати сайти й вебзастосунки. Тривалість навчання – 16 тижнів.

• Курс «Тестувальник QA Manual». Для тих, хто хоче отримати базові знання з тестування програмного забезпечення. Курс тривалістю 11 тижнів.

• Курс «Тестувальник QA Auto». Дасть змогу опановувати Python – мову програмування для новачків. Тривалість навчання – 11 тижнів.

• Курс «DevOps та Kubernetes. Практичний інтенсив». Знання, отримані на курсі, допоможуть стати інженером DevOps. Він розрахований на 10 тижнів.

• Курс «UX/UI Design Basic». Навчить проєктувати зручні диджитал-продукти. Тривалість навчання – 15 тижнів.

Ті, хто постраждали від війни, однак не входять до вказаних категорій та проживають на прифронтових чи звільнених територіях, також можуть подати заявку: таких слухачів зарахують за умови наявності вільних місць.

Кожен слухач програми також отримає доступ до курсів «Англійська для початківців у сфері ІТ» та «Як знайти першу роботу в ІТ».

Щоб подати заявку на стипендіальну програму, потрібно до 7 жовтня включно заповнити анкету 👉 https://cutt.ly/7wvZ1HAc

Реалізується за підтримки проєкту Агентства США

з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».