Знаєш — скажи. Україна запустила в рф інформкампанію про повернення депортованих українських дітей

Дата: 30.09.2023 08:09

Ця кампанія має назву «Знаєш – скажи!» і проводиться у межах затвердженого Володимиром Зеленським плану дій Bring Kids Back UA. Про це повідомляє сайт Президента України. Фото без описуВона передбачає надання особам, які перебувають на території Росії та володіють інформацією про депортованих українських дітей, можливості інформувати Україну про них.

Для цього на інформаційних  каналах, орієнтованих на російськомовних глядачів за межами України, виходитимуть інформаційні ролики, сюжети, спеціальні проєкти та рубрики. Вони роз’яснюватимуть, чому незаконна депортація дітей – це геноцид проти нашого народу, і звертатимуться до росіян та громадян інших країн із закликом протидіяти цьому злочину.

За наявності інформації про викрадення наших дітей і бажання повідомити про це Україну можна анонімно заповнити наведену електронну форму або написати у телеграм-чат «Я тут». Отримані дані будуть передані правоохоронним органам.

Усім особам, які нададуть інформацію через ініціативу «Знаєш – скажи!», гарантовано анонімність.

Документальний фільм "Понівечене дитинство"  розповідає реальні історії дітей та їхніх родин, які постраждали внаслідок війни РФ проти України, були викрадені Росією, пережили катування і полон. Проєкт документує свідчення про воєнні злочини РФ проти українців.