У запорізьких ЦНАПах з'явилися довгоочікувані послуги з реєстрації місця проживання

Дата: 29.09.2023 09:08

Як повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв:

- У запорізьких ЦНАПах з’явилися довгоочікувані послуги з реєстрації місця проживання.

Тепер у ЦНАПах нашого міста можна отримати наступні послуги: реєстрацію місця проживання людини, зняття з реєстрації та надання витягу з реєстру територіальної громади. Один з прикладів, чому це зручно: зареєструвати народження та місце проживання дитини тепер можна в одному місці – швидко та в комфортних умовах.

Послуги надаються у понеділок-четвер з 8:00 до 17:00 та у п’ятницю з 8:00 до 15:45. Перерва - з 12:00 до 12:45. Адреси ЦНАПів за посиланням

Загалом міські ЦНАПи надають людям вже 280 видів послуг. Звертатися ви можете до будь-якого з них, незалежно від вашого місця проживання.

Працюємо далі над тим, щоб зробити обслуговування людей у міських ЦНАПах ще більш якісним та зручним

Зараз у кожного свій фронт, і разом ми Переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.

Джерело: Фото без опису