Як отримати соціальні послуги за допомогою онлайн-ресурсів: перелік Мінреінтеграції

Дата: 29.09.2023 08:07

Деякі державні послуги можна отримати за допомогою цифрових ресурсів. Міністерство реінтеграції надало перелік необхідних для цього онлайн-платформ.

Для ВПО, які залишились без роботи, реалізовують проєкт підтримки

Оформити довідку ВПО та допомогу на проживання можна за посиланням.

Для оформлення пенсії треба перейти на портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Заяву на оформлення субсидії можна подати за посиланням або в застосунку Дія.

Оформити допомогу при народженні дитини можна на порталі електронних послуг Мінсоцполітики.

Отримати інформацію про реєстрацію дитини, її місце проживання, отримати допомогу при народженні та компенсацію в рамках програми "Пакунок малюка" можна через портал Дія у єМалятко.

Отримати послугу батькам, які усиновили дитину можна за посиланням.

Допомогу для дітей, хворих на тяжкі захворювання, яким не встановлено інвалідність, можна отримати за посиланням.

Отримати допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, яка призначається на весь час інвалідності, можна тут.

Заявку на допомогу на дитину матері-одиначці або одинокому батьку можна оформити за посиланням.

Нещодавно Мінреінтеграції розповіло, як ВПО можуть безкоштовно отримати усі види правничих послуг.

Джерело: Мінреінтеграції