У Запоріжжі організація повністю зупиняє видачу «гуманітарки».......

Дата: 21.09.2023 08:07

У Запоріжжі організація повністю зупиняє видачу «гуманітарки»: громадянам з числа ВПО надаватимуть грошову допомогу замість проднаборів.Фото без опису

Всесвітня продовольча програма (далі -ВПП) ООН у партнерстві з ADRA Ukraine надає продовольчу допомогу постраждалому населенню м. Запоріжжя з 2022 року.

Починаючи з жовтня 2023 року ВПП змінює форму допомоги жителям міста з числа внутрішньо переміщених осіб: організація призупиняє надання допомоги в натуральній формі та розпочинає грошові виплати. Перелік критеріїв вразливості, необхідних документів, адреси пунктів видачі і графік їх роботи можна знайти  за  посиланням: додаток з інформацією.

Хто може отримати грошову допомогу у Запоріжжі?

В центрах надання допомоги чекають такі  пільгові категорії з оригіналами документів на кожного члена сімї:

• малозабезпечені сімї;
  • багатодітні сімї;
  • батьки одинаки;
  • особи з інвалідністю без права на пенсію;
  • особи без права на пенсію;
  • особи з хронічними захворюваннями (за певним переліком);
  • сімї, які втратили годувальника з 24.02.2022р.;
  • особи, які мешкають у тимчасовому поселенні для ВПО не більше 6 місяців (шелтери).

Перелік документів на КОЖНОГО члена сімї можна побачити за посиланням.

Фото без опису Фото без описуФото без опису