Запорізька область, Пологівський район

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника.

Дата: 17.09.2023 00:10

Цього дня Україна відзначає професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань усіх, хто ліквідує наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, рятує життя, здоровя та майно людей від вогню та стихій.

ДЕНЬ РЯТІВНИКА - це офіційне свято, яке в Україні щорічно святкують з 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Нині, під час війни, представники цієї мужньої професії після обстрілів і руйнувань будівель перші прибувають до пошкоджених від ракет, авіабомб будівель та споруд, розбирають завали, шукають у них людей, надають їм допомогу тощо.

Дорогі рятівники, Ви наші герої! Дякуємо вам за щоденну звитяжну працю, злагодженість дій та професіоналізм, вірність обовязку та готовність до самопожертви! Нехай у вашому житті буде більше радісних хвилин і якомога менше тривожних викликів.

Миру, щастя, здоровя, добра вам і вашим родинам!

З повагою!

Розівська  селищна  військова  адміністрація  та Розівська селищна рада