На виплати ВПО у вересні вже спрямовано 5,8 млрд гривень

Дата: 16.09.2023 08:09

Йдеться про державну допомогу на проживання у розмірі 3 тис. гривень на місяць особам з інвалідністю й дітям і 2 тис. гривень для всіх інших внутрішньо переміщених осіб. Фото без опису

Це питання обговорювалося на сьогоднішньому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО під головуванням Віцепрем’єрки Ірини Верещук.

Після наради Мінсоцполітики було невідкладно направлено до Держказначейства платіжні документи на загальну суму 5,8 млрд гривень для виплати допомоги ВПО за перший період вересня.

Таким чином, протягом кількох днів гроші надійдуть на банківські рахунки внутрішніх переселенців.

Загалом з початку року вже профінансовано виплати ВПО на загальну суму 55,6 млрд гривень.

Якщо маєте питання щодо виплат, звертайтеся до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: (066) 813-62-39.