Нова онлайн-платформа з фінансової грамотності «Гаразд» від Національного банку України

Дата: 11.09.2023 08:05

Національний банк України презентував cайт з фінансової грамотності «Гаразд». Це безкоштовна онлайн-платформа, завдяки якій ви зможете здобути достатній рівень фінансових знань, щоб ухвалювати відповідальні рішення щодо персональних фінансів.Фото без опису

На сайті ви знайдете реальні рішення, що знадобляться у повсякденному житті: від алгоритму дій щодо оформлення депозиту чи кредиту до порад з планування власного бюджету та фінансового виховання дітей.

5 фактів, які варто знати про сайт «Гаразд»

1. Сайт складається з шести розділів: «Гроші», «Фінансове планування», «Депозити», «Кредити», «Шахрайство» та «Cтрахування».

2. Онлайн-платформа має дві спеціальні рубрики – «Лайфхаки» та «Питання дня».

3. На сайті розміщено понад 170 статей, проте платформа буде й надалі розвиватися, а кількість публікацій та рубрик зростатиме.

4. Щоб визначити свій рівень знань ви можете пройти загальний та 6 тематичних тестів, що розміщені на онлайн-платформі.

5. Фінансового гіда сайту звуть Горпинкою. Горпинка – це осучаснений образ молодої дівчини, натхненний ескізом видатного український графіка Георгій Нарбут, який він створив для аверсу банкноти 500 гривень 1918 року.

Пройти тест на визначення рівня фінансової грамотності й дізнатися більше можна за посиланням.

Хочете дізнатися більше?

Не зволікайте та переходьте на сайт «Гаразд».