У п’яти населених пунктах Запорізької області оголошено примусову евакуацію дітей

Дата: 30.08.2023 08:30

Відповідне звернення Запорізької ОВА було розглянуто на засіданні Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.Фото без опису

Учасники засідання одноголосно проголосували за проведення обов’язкової евакуації у примусовий спосіб дітей з їхніми батьками, особами, які їх замінюють, або іншими законними представниками з окремих населених пунктів Василівського та Пологівського районів Запорізької області, що розташовані поблизу районів ведення бойових дій.

Йдеться про п’ять населених пунктів: місто Гуляйполе, селище міського типу Степногірськ, а також села Преображенка, Єгорівка, Новопавлівка.

Після погодження рішення Координаційним штабом протягом 30 діб заплановано обов’язкову евакуацію в Запорізький район 121 особи, з яких 54 дитини та 67 супроводжуючих з Василівського та Пологівського районів:

• смт Степногірськ – 83 особи, із них 37 дітей та 46 супроводжуючих;

• с. Преображенка – 1 дитина, 2 супроводжуючих;

• с. Єгорівка – 4 дитини, 5 супроводжуючих;

• м. Гуляйполе – 6 дітей, 8 супроводжуючих;

• с. Новопавлівка – 6 дитина, 6 супроводжуючих.

Крім дітей, обов’язкова евакуація також стосуватиметься маломобільних осіб, які проживають у зазначених населених пунктах області.Фото без опису