До відома ВПО нашої громади!

Дата: 19.07.2023 11:59

Департамент  соціального захисту  населення Запорізької облдержадміністрації (далі - Департамент) повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів   України   від 27.06.2023 № 646 «Про внесення змін до постанови, Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248» з 1 липня 2023 року стартував експериментальний проект з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Мінсоцполітики, окремих соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних житгєвих обставинах (далі - експериментальний проект). Учасниками даного експериментального проекту є Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» (далі - учасники експериментального проекту), де наразі наявна 100 % кількість вільних ліжко-місць для осіб, які звернулись із заявою для отримання окремих соціальних послуг.

З урахуванням викладеного повідомляємо, що громадяни з числа  внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах можуть звернутися до органів соціального захисту населення за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування) для оцінювання потреб цих осіб у наданні окремих соціальних послуг та прийняття відповідних рішень щодо подальшої організації надання таких послуг в межах експериментального проекту.