АЛГОРИТМ ДІЙ, ЯКЩО ЛЮДИНА ДЕПОРТОВАНА

Дата: 03.07.2023 12:00

1. Якщо вам відома інформація, щодо громадян України, які були депортовані з України на територію держави-агресора чи третіх країн або примусово переміщені на тимчасово окуповані території України необхідно повідомити дані таких осіб на цілодобову «гарячу лінію» Запорізької обласної військової адміністрації за телефоном 0 800 503-508, або заповнивши Гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/xCfN7VWmSEdbdH2cA .

2. Також ви можете повідомити дані депортованої особи безпосередньо до Національного інформаційного бюро, за телефонами: 1648, (044) 287-81-65 або форма запиту на сайті www.nib.gov.ua .

3. Після повідомлення інформації про депортованих осіб, органи державної влади будуть вчиняти дії щодо дотримання норм міжнародного гуманітарного права відносно цих осіб.