АЛГОРИТМ ДІЙ, ЯКЩО ЛЮДИНА ЗНИКЛА БЕЗВІСТИ

Дата: 03.07.2023 11:00

1. Близькі родичі та члени сім’ї можуть звернутись до Національного інформаційного бюро, за телефонами: 1648, (044) 287-81-65 або форма запиту на сайті www.nib.gov.ua.

2. Звернутись із заявою про розшук особи, зниклої безвісти, безпосередньо у найближчому територіальному органі Національної поліції України. Направлення такої інформації поштою або за телефонами 102, (0894) 200-18-67. На підставі заяви проводиться реєстрація в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Також дані про зниклу особу вносяться в Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

3. Повідомити на гарячу лінію Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, за телефоном: 0 800 339 247. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber і Telegram на номер: (095) 896-04-21.

Або ж звернутися до регіонального представника Уповноваженого в Запорізькій області Олени Орєшкіної особисто за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 226 або ж за телефоном: +38 (068) 446-58-09.

4. Органами Національної поліції проводиться розслідування.