АЛГОРИТМ ДІЙ, ЯКЩО ВАШІ РІДНІ ЧИ БЛИЗЬКІ ОПИНИЛИСЬ В ЗАРУЧНИКАХ ОКУПАНТІВ

Дата: 03.07.2023 10:30

1. Повідомити дані особи, яку взяли в заручники на цілодобову «гарячу лінію» Запорізької обласної військової адміністрації за телефоном 0 800 503-508 або заповнивши гугл-форму https://forms.gle/1WGoDx2hzSEV6b2JA .

2. Повідомити дані особи, яку взяли в заручники в приймальню Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за телефоном 0 800 501-720.

3. Звернутись до Служби безпеки України для внесення відомостей про викрадення людини окупантами в Єдиний реєстр досудових розслідувань за телефонами (061)239-60-40, (061)225-23-38.

4. Залишити звернення про особу, яку взяли в заручники на «гарячу лінію» Міжнародного Комітету Червоного Хреста за телефоном 0 800 300-155.

5. Всі ці дії покликані пришвидшити повернення заручників додому в результаті перемовин з державою-агресором.