УВАГА! Розпочато видачу документів про освіту

Дата: 27.06.2023 14:00

Шановні випускники 2023 року та їх батьки! Повідомляємо Вам, що з 27 червня 2023 року розпочалася видача документів про здобуття базової середньої освіти та повної загальної середньої освіти для випускників 9 та 11 класів Розівської селищної ради.

Нагадуємо, що свідоцтво про освіту, як і у минулому році, можна буде отримати у Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 30, яка знаходиться за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Парковий Бульвар, 4. Видача проводитиметься щоденно у робочі дні з 09.00 до 15.00.

Для отримання документу при собі необхідно мати:

1) випускнику — власний паспорт чи свідоцтво про народження;

2) одному із батьків чи законному представнику випускника — власний паспорт, свідоцтво про народження дитини, відповідні документи, що підтверджують родинні відносини з випускником;

3) довіреній особі — оригінал довіреності та власний паспорт.

Також нагадуємо, що документи зберігатимуться в вищезазначеному закладі освіти м. Запоріжжя до закінчення воєнного стану і ще протягом календарного року після цього. У разі необхідності кожен зможе отримати скановану копію особистого свідоцтва, звернувшись до керівника свого закладу освіти або відділу освіти, молоді, спорту та культури селищної ради.

Відділ освіти, молоді, спорту та культури селищної ради