ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 29.05.2023 15:00

Шановні ВПО!

Після деокупації тимчасово окупованих рф територій нашої громади, Розівською селищною радою планується утворення  пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення добровільної пожежної охорони, який буде функціонувати на території Солодководненського та Новозлатопільського старостинських округів із числа осіб, які постійно проживають на відповідній території з метою здійснення ними заходів із запобігання виникненню пожеж, їх гасіння, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.  Добровільна пожежна дружина буде складатися не менше ніж з трьох осіб (водій та 2-3 пожежники). Членами пожежно-рятувальних підрозділів можуть бути особи, які досягли 18 років, мають повну цивільну дієздатність, здатні за станом здоров’я виконувати покладені на них обов’язки, що підтверджується попередніми та періодичними медичними оглядами.

Членам пожежно-рятувального підрозділу, які будуть залучалися до гасіння пожеж або проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, буде виплачуватися винагорода за рахунок коштів бюджету Розівської селищної територіальної громади та інших не заборонених законодавством джерел відповідно до частини третьої статті 126 Кодексу Цивільного захисту України.

У осіб із числа ВПО, які бажають долучитися в майбутньому до добровільної пожежної охорони є можливість  взяти участь у навчанні та підготовці майбутніх членів пожежно-рятувального підрозділу на базі закладів освіти ДСНС без присвоєння їм відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня.

Просимо бажаючих звертатися в громаду або за телефоном +380662887636.