Плануєте розвинути нові навички та опанувати професію мрії?

Дата: 19.05.2023 11:00

Плануєте розвинути нові навички та опанувати професію мрії?Фото без опису

Міністерство цифрової трансформації України запустило едьютейнмент-платформу «Дія.Освіта» — унікальне поєднання інтерактивного навчання та профорієнтаційного напряму.

За даними Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, щонайменше п’ять мільйонів українців втратили роботу через бойові дії. Одна із цілей проєкту — допомогти їм та усім охочим розвинути нові навички та побудувати кар’єру. Освітні матеріали є безоплатними та адаптованими для будь-якої вікової категорії. Платформа просуває принцип «lifelong learning» — навчання протягом життя. Дія.Освіта — це наступний етап еволюції проєкту «Дія.Цифрова освіта», який стартував у 2020 і зосереджений на цифрових навичках. Відтоді на платформі зареєструвалися майже 2 млн українців, а близько 75% користувачів подивилися всі випуски обраного курсу й отримали сертифікати.

Тепер ця ініціатива стає ще глобальнішою.

А на самій платформі ви знайдете

- освітні серіали про актуальні професії

- інтерактивні симулятори — про залаштунки роботи

- навчання українською та англійською мовами

- пошук вакансій в індустрії, яка цікавить

Розпочати навчання можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/

Платформу оновлено з ініціативи Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Google.org та Фонд Східна Європа.

З офіційного сайту Міністерства освіти і науки України