НАВЧАННЯ за ВАУЧЕРОМ від cлужби зайнятості! ПРОФЕСІЯ безкоштовно!

Дата: 03.05.2023 08:10

Фото без описуНАВЧАННЯ за ВАУЧЕРОМ від cлужби зайнятості!  ПРОФЕСІЯ безкоштовно!

Є можливість отримати:

- нову робітничу професію на базі старої (обов’язково вже мати професійно-технічну освіту);

- отримати ступень магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; пройти підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію та підвищення кваліфікації (обов’язково вже мати ступінь молодшого бакалавра чи вищу).

Вартість ваучера – 10 прожиткових мінімумів (станом на 01.04.2023 це 25890грн).  Якщо вартість навчання більше, то допускається доплатити  різницю за власний рахунок або за рахунок підприємства.

Можна працювати і навчатися за ваучером!!!

Хто може скористатися? Той, хто не є зареєстрованим безробітним і не користувався послугою з навчання протягом останніх трьох років за рахунок фонду, а також:

- ВНУТРІШНЬО-ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ  за умови відсутності підходящої роботи;

- особи з інвалідністю  за  умови  відсутності підходящої роботи;

- особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш як 15 років, до досягнення пенсійного віку;

- особи, звільнені з військової служби,  служби в органах внутрішніх справ тощо  у зв'язку із скороченням чисельності або за станом здоров'я до досягнення ними пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію;

- військовослужбовці-учасники бойових дій протягом трьох років після звільнення, які не набули право на пенсію;

- особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.

- особам, які у період воєнного стану в Україні під час проживання, служби чи роботи отримали поранення тощо, перебуваючи безпосередньо в районі проведення бойових дій або що піддавалися бомбардуванням у разі наявності відповідних рекомендацій в індивідуальному реабілітаційному плані незалежно від встановлення інвалідності.

Інформація про отримання ваучера за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

З повним переліком спеціальностей та професій можна ознайомитись за наступним посиланням:  https://mon.gov.ua/ua/ministerstvo/poslugi/licenzuvannya/perelik-navchalnih-zakladiv-yaki-mayut-pravo-zdijsnyuvati-diyalnist-u-sferi-vishoyi-osviti-ta-profesijno-tehnichnoyi-osviti-dlya-navchannya-v-yakih-mozhe-buti-vidanij-vaucher

За додатковою інформацією зверніться за телефоном 0664753560 Володимир Божко, 0507734014 Оксана Єрмоленко або в Запорізький обласний центр зайнятості (Запоріжжя, вул. Незалежної України, 56-А)  кабінет 223.