До відома громадян.

Дата: 03.02.2023 17:33

ГВАРДІЯ НАСТУПУ: ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЛАВ ТИХ, ХТО ЗВІЛЬНИТЬ УКРАЇНУ МОЖНА

Фото без описуУ ДВОХ ЦНАПАХ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ

У Запоріжжі є можливість приєднатися до національної кампанії формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які складатимуться винятково із добровольців та рішучих патріотів України, котрі хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від ворога.

Для запису на вступ у лави однієї з бригад необхідно звернутися до одного з ЦНАПів у м.Запоріжжя:

Вознесенівський (Центральний) Центр надання адміністративних послуг м. Запоріжжя: бульвар Центральний, 27 конт. тел: (061) 280-75-05, (067) 2807505;

Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя по Хортицькому району: вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1 конт. тел: (061) 280-75-23, (067) 2807505.

Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями! Долучайтесь до звільнення Запорізької області!

За матеріалами сайту Запорізької ОВА