Шановні мешканці Розівської селищної територіальної громади!

Дата: 24.02.2022 09:58

У зв’язку з введенням на території нашої країни військового стану та початком нової військової операції проти нашої держави з боку Росії закликаємо вас зберігати спокій. Так, сьогодні вранці розпочалися удари по військових та інших важливих оборонних об’єктах країни, атаковані прикордонні підрозділи, загострилася ситуації на Донбасі. Збройні сили України, всі спеціальні та силові служби держави підняті за тривогою. Цивільним громадянам селищної ради варто залишатися вдома. Попередьте своїх близьких про те, що відбувається. У доступному місці варто тримати тривожну валізу на випадок організованої евакуації населення. Покладіть в неї лише все необхідне: документи, запас питної води, медикаменти, гроші, мінімальний набір одягу, предмети гігієни та продукти харчування.

Ще раз закликаємо вас зберігати спокій та по можливості залишатися вдома. Органи місцевого самоврядування та державні установи продовжують працювати у штатному режимі. Про подальші дії в разі загострення ситуації буде повідомлено додатково.