УВАГА! ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Дата: 21.02.2022 14:12

Фото без опису23 лютого 2022 року Запорізькою обласною державною адміністрацією буде проводитися перевірка функціонування територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення, зокрема: включення електросирен – 13.50 - 14.00; передача мовної (текстової) інформації по телебаченню та радіомовленню – 14.00 – 14.10. Звертаємося до вас з проханням не панікувати, дотримуватися спокою та продовжувати звичайний ритм свого життя. Облдержадміністрація бажає вам міцного здоров’я, гарного дня та піклується про вас та вашу безпеку.

Департамент культури та інформаційної політики