17 лютого в приміщенні Розівського будинку дитячої творчості Розівської селищної ради, відбулися майстер-класи присвячені квітці троянді, як бажаному подарунку для жінок.

Дата: 18.02.2022 17:15

Майстер-клас з нетрадиційної техніки плетіння квітки троянди продемонструвала керівник гуртка «В’язання гачком» Рингель Л.П., а керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Болотцева І.В. підготувала майстер-клас «Троянда з фоамірану». Учасники заходів дізналися, що таке фоаміран, як з ним працювати і, як результат, зробили для себе пам’ятні прикраси у вигляді троянд.

Всі присутні набули нових теоретичних та практичних навичок, підняли рівень своєї професійної компетентності і отримали масу позитивних емоцій.