ВРУЧЕННЯ НАГОРОДИ “МАТИ-ГЕРОЇНЯ”

Дата: 17.02.2022 15:59

Указом Президента України від 14 грудня 2021 року № 655/2021 почесне звання України «Мати – героїня» присвоєно 12 жителькам Запорізької області, одна із яких жителька нашої громади (селища Розівка), ФЕСЕНКО ЛЮБОВ АНАТОЛІЇВНА,  мати яка народила і виховує сімох дітей.

Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» почесне звання України є вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною, за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовіддане виховання та навчання дітей.

14 лютого голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час специального урочистого заходу у м. Запоріжжя, вручив Любові Анатоліївні  почесну нагороду, подякувавши за гарний внесок у розвиток українського суспільства.

Шановна Любов Анатоліївна!

Щиро вітаємо Вас з цією чудовою подією! Уклін вам за нелегкі материнські будні! Хай у вашій родині панує міцне здоров’я, щастя і злагода!  І хай світлою і щедрою буде доля кожного українця та україночки, яким ви подарували життя!