Дата: 16.02.2022 19:45

Фото без опису16  лютого в Україні вперше святкується День єднання - свято, започатковане президентом Володимиром Зеленським два дні тому. Українці по всій країні демонструють єднання, всупереч численним залякуванням великою війною.

З нагоди цієї дати сьогодні біля центрального входу до будівлі Центру культури і дозвілля  відбулись відповідні заходи. Керівництво громади  разом із співробітниками,  представниками закладів, установ,та жителями громади, під виконання Державного Гімну України  урочисто підняли Державний Прапор.

Присутні  заходу взяли до рук жовто-блакитні стрічки , які символізують  знак єдності українського народу та всі разом разом заспівали пісню: «Україна – це ми»

В такі непрості часи для України ми, як ніколи, повинні бути одним цілим! Тож єднаймося! Ми сильні, коли ми разом! Ми демонструємо всім, що в умовах достатньо великої зовнішньої загрози і постійних намагань дестабілізувати внутрішню ситуацію наша готовність захищати державу є непохитною. Ми – непереможні! Ми – єдині! Слава Україні!».