Нарада з питань застосування ядохімікатів та пестицидів сільгоспвиробниками

Дата: 16.02.2022 14:19

16.02.2022 в залі засідань Розівської селищної ради відбулась нарада з питань застосування ядохімікатів та пестицидів сільгоспвиробниками. Нараду  з аграріями провела начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Більмацького управління ГУДПСС в Запорізькій області РЕВКОВА Марина Олексіївна. На засіданні були  детального обговорені «Державні санітарні правила "Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві"  ДCанПіН  8.8.1.2.001-98», зокрема зосереджено увагу на вимогах до збереження та транспортування пестицидів та ядохімікатів, їх використання, паспортизації складів, правилах поводження з використаною тарою та обробки техніки після проведення обробіток.

В завершення заходу, начальником відділу економічних відносин та інвестиційної політики селищної ради Оленою Іваниною наголошено про організацію взаємодії між аграріями та бджолярами селищної ради та налагодження процесу своєчасного інформування  про обробки полів пестицидами та ядохімікатами з метою недопущення випадків отруєння бджіл.