Дата: 16.02.2022 09:26

РIШЕННЯ

25.02.2022                                      смт  Розівка                                       №

Пологівського району Запорізької області

Керуючись ч.1 п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 4, 21 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», враховуючі рекомендації постійних депутатських комісій, з метою своєчасної оплати членських внесків за 2022 рік Всеукраїнській Асоціації об’єднаних територіальних громад, Розівська селищна рада Пологівського району Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Розівської селищної ради від 24.12.2021            № 72 «Про затвердження Програми «Представлення інтересів Розівської селищної територіальної громади у Всеукраїнській Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на 2022-2024 роки» (далі Програма) виклавши пункт 8 розділу І. «Паспорт» Програми та додаток до Програми «ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ спрямованих на виконання завдань Програми «Представлення інтересів Розівської селищної територіальної громади у Всеукраїнській Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на 2022-2024 роки» в нових редакціях (додаються).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку та постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення,  законності, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова                                                         Світлана НЕСТЕРЕНКО