15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 09:15

Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців та  нашим  побратимам, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних часів афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
В пекельні землі Афгану вони  йшли безвусими юнаками, звідти поверталися досвідченими воїнами, справжніми чоловіками, загартованими тяжкими буднями «чужої» війни. З тих часів і до сьогодні їх об’єднує дух бойового братства де високо цінуються взаємовиручка, честь і гідність. Вони, як ніхто, знають справжню ціну війни і миру. І як ніхто вміє дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.
Збереження пам'яті про війну та її трагедії для нового покоління – наш святий обов'язок перед тими, хто загинув у пеклі Афгану й навіки залишився молодим. Вічна пам’ять воїнам, які загинули при виконанні свого військового обов’язку, пам'ять про їх подвиг буде передаватися прийдешнім поколінням.

З глибоким сумом схиля
ємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув!

З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами!

Дякуємо вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажа
ємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, добробуту в родинах.