ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ РОЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 07.02.2022 13:09

5 лютого в спортивній залі Розівського ЗЗСО № 2 І-ІІІ ступенів пройшов відкритий турнір з волейболу серед чоловічих команд на території Розівської селищної територіальної громади, в якому взяли участь  команди «Зоря» (Зорянський старостинський округ), «Прогрес-І» (смт Розівка),  «Прогрес-ІІ» (смт Розівка) та Розівської ДЮСШ. Змагання проходили цікаво і напружено, гравці всіх команд показували на майданчику видовищну гру та прагнення до перемоги.

В підсумку змагань впевнену перемогу здобула команда розівського «Прогресу-І», на другому місці – «Прогрес-ІІ», на третьому – «Зоря» і на четвертому  - команда Розівської ДЮСШ. Кращими гравцями своїх команд були визначені наступні волейболісти: «Прогрес-І» - Півень Максим, «Прогрес-ІІ» - Вертійко Петро, «Зоря» - Смольников Олександр, Розівська ДЮСШ – Горбачевський Андрій.

Команда «Прогрес-І» була нагороджена дипломом за І місце та Кубком. Команди-призери – дипломами за здобуті місця, а кращі гравці команд – грамотами  Розівської селищної ради.

Змагання проходили з дотриманням правил епідемічної безпеки.