Змагання з волейболу серед школярів

Дата: 31.01.2022 13:41

29 січня в спортивних залах Розівських загальноосвітніх навчальних закладів пройшли  змагання з волейболу серед школярів, в яких взяли участь  команди юнаків та дівчат з Азовського ЗЗСО, Розівського ОЗЗСО та Розівського ЗЗСО №2. Змагання проходили за круговою системою, діти показували на майданчиках всі свої найкращі навички і здібності гри у волейбол.

За підсумками змагань, перше місце серед дівчат виборола команда Розівського ОЗЗСО, на другому місці – команда Азовського ЗЗСО і на третьому місці – команда Розівського ЗЗСО № 2.

У змаганнях серед команд юнаків перше місце також виборола команда Розівського ОЗЗСО, яка впевнено перемогла своїх суперників. На другому місці – команда Азовського ЗЗСО  і на третьому місці – команда Розівського ЗЗСО № 2.

Команди – переможці були нагороджені дипломами і кубками, команди – призери – дипломами, а гравці – грамотами та медалями Розівської  дитячо-юнацької спортивної школи.

Змагання проходили з дотриманням правил епідемічної безпеки, всі учасники перед початком змагань пройшли температурний скринінг.